Oliveo 1

Willem van der Smit OLIVEO O23-1 trainer

Willem van der Smit

Hoofdtrainer

Ed van der Burg

Leider Oliveo 1

Peter Klarenbeek leider OLIVEO selectie OLIVEO 1

Peter Klarenbeek

Assistent trainer Oliveo 1

Tel: 06 – 53 31 68 73

Berrie van der Meer

Assistent trainer Oliveo 1

 

Dennis van der Quast

Keeperstrainer selectie

Arno Lagrand

Assistent scheidrechter

Dick Kuijper hertseltrainer en technisce coordinator

Dick Kuijper

Hersteltrainer en Coördinator selecties

Tel: 06 – 40 68 61 33

Peter Paul Rotte

Fysiotherapie

Tel: 06

Sam de Nennie

Verzorger

Arnold Verkuylen

Verzorger

Shirtsponsoren

Programma en uitslagen

Stand

Statistieken

Statistieken Oliveo 1. Bijgehouden vanaf seizoen '10/'11. Bijgewerkt tot 28 nov.

SpelerGSDTot. GS in 1Tot. D in 1
Niels Bentvelzen119219123
Noah Boer1164735
Bob Ruigrok1146821
Jeffrey Paanakker10412428
Gerben Pels8419318
Laurens Huurman1235924
Sem van Venrooij 123133
Stefan van der Griend122555
Max Huurman10210538
Gerald Lagrand121743
Niels v.d. Spek81111
Ludo van Adrichem1302097
Joey van Eeden120427
Peter-Paul de Rotte (k)1101200
Jesper van Es Kolom 2, rij 17
2
100260
Stefan Liesting9090
Tom van Hagen80623
Niels van Heeswijk80130
Wessel Jielk5021963
Dewie van Wichen5019024
Martijn Taal3030
Nick Toussaint20132
Pim Smits1020
Thomas Dilling1010