Oliveo 1

Edwin Vurens Hoofdtrainer OLIVEO selectie OLIVEO 1

Edwin Vurens

Hoofdtrainer

Peter Klarenbeek leider OLIVEO selectie OLIVEO 1

Peter Klarenbeek

Assistent trainer Oliveo 1

Tel: 06 – 53 31 68 73

Larry Haaksma

Keeperstrainer selectie

Dick Kuijper hertseltrainer en technisce coordinator

Dick Kuijper

Hersteltrainer en Coördinator selecties

Tel: 06 – 40 68 61 33

Sam de Nennie

Verzorger

Arnold Verkuylen

Verzorger

Shirtsponsoren

Programma en uitslagen

Stand

Statistieken

Eindstand seizoen '21/'22! Bijgehouden vanaf seizoen '10/'11

SpelerGSDTot. GS in 1Tot. D in 1
Tim van Rheenen2555402137
Noah Boer29253629
Niels Bentvelzen2117208114
Max Huurman20139536
Laurens Huurman26114721
Gerben Pels22818514
Bob Ruigrok1985717
Dewie van Wichen27618524
Wessel Jielk13621463
Frank van der Zwan767939
Joey van Eeden225307
Stefan van der Griend283433
Ludo van Adrichem2731966
Gerald Lagrand232622
Mark Milolaza22223523
Guy Luscuere24121713
Leon Woutersen2012434
Nick Toussaint51112
Peter-Paul de Rotte (k)2701090
Jesper van Es50160
Niels van Heeswijk5050
Lars Toussaint4040
Martijn Duijvestijn (k)301040
Dinand van Kampen3030
Thomas Damen2020
Tom van Hagen10543
Neil Ammerlaan1010
Jessie Kemp1010
Wesley Thakoer1010
Nigel Rijfkogel1010
Pim Smits1010
Sem van Venrooij (JO19)1010